ichos

Chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás neví, jak vyměnit jehlu u gramofonu. Jedná se o starší typ – Tesla synkopa 1032 A

Gramofon – výměna jehly

Odpovědi
lexx

Používá gramo chassis HC 13 a to má krystalovou přenosku VK 4302. Stačí vyměnit samotný hrot (je to levnější) nebo celou přenosku. Dá se sehnat v e-shopu, napsat do vyhledávače na Seznamu VK 4302 a objednat.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=VK+4302

ichos

Zapomněla jsem napsat, že jehlu máme, pouze vypadla a nevím, jak ji nasadit zpět. Děkuji!