Smajlina

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo práci na doma za kterou opravdu firma zaplatí?

Vaše zkušenosti.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano. Žena v domácnosti. Manžel je jediná firma, která si nedovolí nezaplatit!

Další odpovědi
ondra07

Podle mě, žádná práce na doma neexistuje. Už jsem jich zkusil dost a taky jsem něco zaplatil a nic ! Jsou to jen samé podvody, jak z lidí vytahat co nejvíce peněz…

simonka

Také jsem odpověděla na x inzerátů, zaplatila různé poplatky a nic, pak už se nikdo neozval jen jednou, prý si mám podat také inzerát do rubriky a vyinkasovat od lidí jakoby zálohy. Je to podvod.

terry

No, je rozdíl jestli potřebuješ manuální práci která se může dělat pouze doma nebo chceš vydělat peníze a mnít přitom doma „základnu“.
V prvním případě jsou to halířové položky. A ještě se s formou dohadovat.
V druhém případě firma platí, ale je potřeba odvést práci. Kde, to už je na tobě. Třeba i doma.

johana 56

Znám pár lidí,kteří se o tuto práci zajímali,většinou zsravotně postižení.Zaplatili různé poplatky,ale už jim nikdo neodpověděl.

Hlada

Prací z domova existuje mnoho. Z domova je možné vést účetnictví, zprostředkovávat obchody, tvořit www stránky, intradenně obchodovat na burze, půjčovat peníze přes Bankerat, doma je možné mít e-shop a jistě by se toho našlo daleko víc. Osobně se od revoluce živím prací doma a už si vůbec nedovedu představit věnovat svůj čas nějakému zaměstnavateli.