Avatar uživatele
Smajlina

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo práci na doma za kterou opravdu firma zaplatí?

Vaše zkušenosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole, johana 56 před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ano. Žena v domácnosti. Manžel je jediná firma, která si nedovolí nezaplatit!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ondra07

Podle mě, žádná práce na doma neexistuje. Už jsem jich zkusil dost a taky jsem něco zaplatil a nic ! Jsou to jen samé podvody, jak z lidí vytahat co nejvíce peněz…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
simonka

Také jsem odpověděla na x inzerátů, zaplatila různé poplatky a nic, pak už se nikdo neozval jen jednou, prý si mám podat také inzerát do rubriky a vyinkasovat od lidí jakoby zálohy. Je to podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

No, je rozdíl jestli potřebuješ manuální práci která se může dělat pouze doma nebo chceš vydělat peníze a mnít přitom doma „základnu“.
V prvním případě jsou to halířové položky. A ještě se s formou dohadovat.
V druhém případě firma platí, ale je potřeba odvést práci. Kde, to už je na tobě. Třeba i doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Znám pár lidí,kteří se o tuto práci zajímali,většinou zsravotně postižení.Zaplatili různé poplatky,ale už jim nikdo neodpověděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Prací z domova existuje mnoho. Z domova je možné vést účetnictví, zprostředkovávat obchody, tvořit www stránky, intradenně obchodovat na burze, půjčovat peníze přes Bankerat, doma je možné mít e-shop a jistě by se toho našlo daleko víc. Osobně se od revoluce živím prací doma a už si vůbec nedovedu představit věnovat svůj čas nějakému zaměstnavateli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek