rrihamirek1

Chtel sem jit spat ale nemuzu usnout co mam delat?

POMOC

Nejlepší odpověď
Mravenec

Asi jsi celý rozdováděný z teletextu, určitě pomůže čajová léčba… 😁

Jak usnout : https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+us­nout&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=FyI1Vt_5GcbMO­oGshKgB

Další odpovědi
JájsemRaibek

Doktorka Planková doporučuje:
heřmánkový čaj
melatonin
valerian
pepřovník,
to samé ti doporučuji i já.
http://www.cpzp­.cz/clanek/2544-0-Dobre-spani-Nekolik-prirodnich-medikamentu-muze-pomoci.html

Hlada

Z toho si nic nedělej. Já bych takhle po ránu taky neusnul.

jirka F

nastav si v peřině nohy a nastav si i ruce a nehýbej už s nimi mysli na něco pěkného a čekej a s nastavenýma rukama a nohama už nehýbej a za chvíli usneš.

Agneta

Já si taky v restaraci někdy říkám: "to se ti to sedí…když celý den "ležíš?
Tak to zkus taky – jen obráceně:DDD

marci1

Počítej ovečky. 🙂

anonym

Velice pomáhá pomilovat se s partnerkou (manželkou apod.).Teda alespoň mně.Když to nejde, tak se převrátím, to znamená lehnu si do noh a když ani to nepomůže, tak si vezmu knížku a čtu.Do 15ti minut na mně přijde spaní.

Mc Merkurion

lahny: dobrá rada,ale podívej se na profil uživatele,to neni dobrej nápad…

anonym

Tak to je moje chyba..já na profil nikdy nekoukám a hned píšu odpověď.

Mc Merkurion

já taky většinou ne,ale tato otázka stála za to:„jak obelstit rodice kdyz mam zakazany telefon a televizi“ > už je smazaná…

Mravenec

On je rád, že si vůbec zapne teletext, natož se pomilovat. 😁

Mravenec

Tím myslím rrihamireka. 😁