zzzzz

Jak zdravě přibrat pár kilo?

Vím, že se vám asi moje otázka bude zdát divná, protože tu většinou holky řeší, jak zhubnout, ale já mám opačný problém. Měřím 174cm a vážím 55kg, vzhledem k tomu, že už mi je přes třicet, tak už bych chtěla mít dobrou i dámskou konfekci. Zatím si rifle a trička kupuji většinou v Takku a to dětské, většinou na 14let, ještě že je šijí dostatečně dlouhé, jinak nevím, v čem bych chodila. Vážně mě to už štve. Loni jsem chodila i na B12, přibrala jsem po nich 2 kila, ale za pár měsíců jsem je měla dole. Lékařka mi už dělala i různé testy, ale vše je OK, prý mám rychlé spalování. Řekla mi jen, ať zkusím nějak pár kilo přibrat, ale neřekla jak. To si mám dát do kapsy cihlu? Ještě zdůrazním, že chci přibrat nějakým zdravým způsobem, ne se ládovat bůčkem.

Nejlepší odpověď
anonym

zzzzz, kterákoliv dívka a žena by ti tento problém záviděla.
Takže pokud potřebuješ přibrat „rozumnou“ stravou, bude to o stravě dost nezdravé. To znamená jíst více sladkého. Přidat tučná masa, omezit drůbež a ryby, do omáček přidávat šlehačku místo bešamelu, nebo smetany na vaření, na saláty používat alespoň zakysanou smetanu místo jogurtu a pod.
To ale určitě sama víš. Jenže ono to nejspíš stejně nebude fungovat, protože s rychlým spalováním se toho moc dělat nedá. Navíc Ti hrozí, že přechodem na nezdravý jídelníček si pokazíš zažívání, při nejmenším žlučník. Vím, že může být otravné být příliš štíhlá. Není ale lepší být zdravá a občas se rozčílit v obchodě s konfekcí, než se snažit ze sebe vytvořit něco jiného a riskovat tím vlastní zdraví?

Další odpovědi
Damiana

Myslím, že s tím nic moc nenaděláš, protože tu jde o zrychlený metabolismus a ten ti funguje. Takže zpomalit bys ho mohla jedině tak, že se budeš jen válet, cpát se a hodně spát. Najíst se, vypít výživný koktejl a jít si lehnout.
Nemohu si pomoci, ale mě přijde každé přibírání na váze vždycky nějak nezdravé. Tělo tím vlastně dává najevo, že na to nestačí (tzn. někde je chyba), že se přetěžuje a také, že hodujeme přes míru. Nic z toho nevypadá jako výčet ctností racionální výživy.
Jsi zdravá a šlank ženská, zkrátka jsi takový typ. Myslím, že se nemusíš rozhlížet jen v Takku, mrňavé džíny najdeš kdekoli (třeba New Yorker, C&A – Clockhouse, Orsay, Zara, Mango) a obvykle visí na štendru právě ony, když skoro nikomu nejsou.
Přibrat na váze (u zdravého člověka) vždy znamená jen ztloustnout a to zdravě nejde.

briketka10

http://www.bio-life.cz/clanky/cvi­ceni-postava/jak-zdrave-pribirat-na-vaze.html

zzzzz – tady máš pěkný odkaz již jednou jsem ho dávala..

pizlicka

ja mam175cm,vazim 55kg.dřu tri hodiny denne cvicenim a tancem.me se ta hubenost proste libi:-)