TadEda

Je možné, když nahraju svůj hlas, např na mobil, že může znít jinak než v reálu?

Chtěl bych se zeptat když nahraju svůj hlas na např mobil. Může znít jinak než v reálu ?

Nejlepší odpověď
Kelt

Člověk slyší svůj hlas díky kostnímu slyšení, takže když slyší nahrávku vlastního hlasu, zdá se mu to nepřirozené, ale hlasy jiných lidí v realu i na nahrávce nám připadají stejné.

Další odpovědi
Dochy

Může. Ale spíš to bude o tom, žes konečně uslyšel sebe tak jak Tě slyší ostatní.

kvik33

Ano,může.
Tato technika trochu "zkresluje"hlas.
Takže i když pouze nahráváš.A také když voláš.

Klaproth

V nahrávce slyšíš svůj reálný hlas, jak tě slyší ostatní.