LEONEK

Chtěl bych se zeptat jak nebo kde mám hledat notáře

notáře,který má na starosto závět ,a jak zjistím zda nějaká závět existuje? nikdo mi nic z rodiny nechce říct tak nevím kam se obrátit děkuji

Nejlepší odpověď
Anizbor

Ve městě svého bydliště na úřadě města,tam se zeptat na jméno a adresu,také tam,třeba kde byl přihlášený tvůj otec než zemřel,tam na úřadě by měli vědět na kterého notáře se obrátit,musíš mít doklad,že zemřelý byl tvůj otec.Přeji ti mnoho úspěchů.

Další odpovědi
ten který je

Hledejte podle vašeho místa bydliště nebo lokality která vám bude vyhovovat.

http://www.nkcr.cz/