Midas

Chodíte i na facebookovou stránku Odpovědi.cz?

Instituteur, asi ničím, vlastně tam ani nic moc není. Ptám se jen tak. Ze zvědavosti. Když už existuje ta fb stránka, tak by mě zajímalo, jestli tam někdo odsud sem tam nezajde. Ale příspěvků tam stejně moc není.

Nejlepší odpověď
anonym

Párkrát jsem se tam podíval, ale nijak mě to nezaujalo. Je něčím speciální?
Jsou tam zmíněny top dotazy, slouží k propagaci webu. Ale fb nemám, takže prohlížím jen jako anonymní uživatel, tak nevím

Další odpovědi
Hufnágl

Ale jo, občas se kouknu, zjistím si uživatele, který vložil otázku na odpovedi.cz a vím s kým mám tu čest!

zjentek

Co tam? Odpoví mně tam kdosi na cosi?

Vojta24

Ne, facebooková stránka odpovědí je jen marketingová vábnička – propagační kanál – rozhodně neplní účel poradny. Prezentují se tam výhradně jen dotazy+ které jsou sice univerzálně „korektní“ a porozumí jim hodně široké publikum, ale snad právě proto jsou i příšerně nezajímavé 🙂

anonym

Tu stránku jsem kdysi dávno lajkoval a vrátil se na ní později už jen abych ten lajk zase zrušil. S ohledem na průměrnou úroveň zdejších dotazů mi nepřišlo moc vhodné web aktivně doporučovat, bohužel. Facebook stránka webu sama o sobě přínosná není, je to vlastně jenom sbírka reklamních otázek.

Vojta24

jinak co jsem u sebe nahodil ten ge0rgův mod odpovědí, tak mi mimo jiné i ty facebookové sitace ze všech stránek konečně zmizely a je od toho pokoj definitivně 🙂