Avatar uživatele
Midas

Chodíte i na facebookovou stránku Odpovědi.cz?

Instituteur, asi ničím, vlastně tam ani nic moc není. Ptám se jen tak. Ze zvědavosti. Když už existuje ta fb stránka, tak by mě zajímalo, jestli tam někdo odsud sem tam nezajde. Ale příspěvků tam stejně moc není.

Upravil/a: Midas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, anonym před 1366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Párkrát jsem se tam podíval, ale nijak mě to nezaujalo. Je něčím speciální?
Jsou tam zmíněny top dotazy, slouží k propagaci webu. Ale fb nemám, takže prohlížím jen jako anonymní uživatel, tak nevím

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Ale jo, občas se kouknu, zjistím si uživatele, který vložil otázku na odpovedi.cz a vím s kým mám tu čest!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Co tam? Odpoví mně tam kdosi na cosi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojta24

Ne, facebooková stránka odpovědí je jen marketingová vábnička – propagační kanál – rozhodně neplní účel poradny. Prezentují se tam výhradně jen dotazy+ které jsou sice univerzálně „korektní“ a porozumí jim hodně široké publikum, ale snad právě proto jsou i příšerně nezajímavé 🙂

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tu stránku jsem kdysi dávno lajkoval a vrátil se na ní později už jen abych ten lajk zase zrušil. S ohledem na průměrnou úroveň zdejších dotazů mi nepřišlo moc vhodné web aktivně doporučovat, bohužel. Facebook stránka webu sama o sobě přínosná není, je to vlastně jenom sbírka reklamních otázek.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vojta24

jinak co jsem u sebe nahodil ten ge0rgův mod odpovědí, tak mi mimo jiné i ty facebookové sitace ze všech stránek konečně zmizely a je od toho pokoj definitivně 🙂

před 1365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet