Avatar uživatele
maarketa

Chodí kontrola, když si bere přítel na mně paragraf, ať muže hlídat syna? Pokud ano na koho?

paragraf na mně..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004, anonym před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Moc nechápu,proc by měl být doma na Váš paragraf,ale v odkazu to je lépe vysvětleno.

http://www.cssz­.cz/cz/informa­ce/zivotni-stuace/obcan/o­setrovani-nemocneho-clena-rodiny-pece-o-dite-ve-veku-do-10-let.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja bych si tipla , ze na oba. Ale je to jen moje domnenka. Snad nekdo poradi lepe. U me uz je to tu zvykem. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Pokud máte třeba malé dítě (do 3 let) a jste dejme tomu po operaci, přítel (má-li společné trv.bydliště) dostane OČR na synka, o kterého se vy z důvodu své nemoci nemůžete starat. Kontrola pak může chodit na oba dva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
maarketa

dodatek: já sem nemocna,tudiž nejsem moc schopna jit se synem ven,hrat si s nim,jit na nakupy atd atd.proto si muj přítel bere paragraf aby se mohl starat o syna ktery ma 2 roky.ja sem na mateřské..ale zajíma mně na koho může přijit na kontrola?Na něj asi těžko když musí se synem ven?..a na mna kdo když nejsem szaměstnana?Pra­covní úřad?

před 4672 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek