Martuse011

Chile a evropa

napadá vás nějaká podobnost?

Odpovědi
Drap

Chile i Evropa mají mořské pobřeží......­.............­..... v obou částech je poměrně dost lesů.........­.............­.na obou místech jsou vysoké hory.........­........podob­ností ale bude celá řada

Hamon

V obou je písmeno E.

Kelt

V Evropě i v Chile se mluví španělsky, možná někteří fotbalisté z Chile hrají v evropských soutěžích, západní pobřeží Evropy i Chile je omýváno oceánem, mořem, na východě jsou další státy, Chilský básník Pablo Neruda se inspiroval naším básníkem Nerudou. .