izabou

Chci se zeptat zda-li je možné obnovit soud.

Je sice po podmínce,ale byla mi proměněna a ted musím jít sedět za to co není pravda a byl bych bez podmínky.Tehdy se to tak nechal nechtěl jsem se s bývalou tahat po soudech.Alimenty jsem platil mám na vše svědky i odůvodnění.Co v takovém případě jde udělat ?asi už nic ???díky
Doplňuji:
Prostě na mne hodily všechnu špínu a přísáhám bezdůvodně.

Nejlepší odpověď
standa

Pokud se zeptáte 50ti odsouzených, tak téměř 100% z nich vám řekne, že jsou nevinní…

…no a vy taky tvrdíte, že „musím jít sedět za to co není pravda“, ale jak to proboha můžeme nestranně posoudit ?

Ptáte te se „Co v takovém případě jde udělat?“… no a zde je každá rada drahá, jak se říká.

Pokud jste přesvědčen o své nevině, tak vždy máte možnost se ODVOLAT proti těm nepříjemným rozsudkům či rozhodnutím, ale pokud již odvolací lhůta (14 dní) pominula, tak už máte smůlu…