Avatar uživatele
Janina23

Chci se zeptat vezmou mě na střední zdravotnickou školu z jednou 4 z matematiky a se dvěma trojkama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3754 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Na to dnes přesně neodpovídá ani ředitel školy a členové přijímací komise. Informujte se přímo na škole, oni budou vybírat …

Nevíme, kolik otvírají tříd, kolik bude zájemců, s jakým prospěchem se hlásí, jaká má škola kritéria pro přijetí, jak složíte přijímací zkoušky atd.

Ale spíš bych počítala i s možností nepřijetí, i když naděje umírá poslední.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Heleave1

Záleží jestli uděláš přijímačky, body za průměr zase tak moc důležitý nejsou. Já se před deseti lety dostala na zdravotního laboranta se 4z AJ a s trojkami z Fyz,Mat,Čj a myslím že ještě nějaká tam byla. Ale přijímačky jsem udělala s 82-ti body a bylo potřeba 50. Je teda pravda, že já měla na ZŠ tak špatný známky protože jsem byla drzá a ne blbá. A na střední jsem se okamžitě zlepšila na 2. Takže ve vízu ze základky problém nevidím ;) Hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xxx3

no, záleží o kterou zdravotní školu se jedná, nicméně vzhledem k průměrné úrovni zdravotních škol to asi nebude problém. (pokud ty trojky nejsou z chování)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ty přijímací zkoušky jsou i z matematiky…
Za 4 roky z tebe bude NZP, pokud chceš být zdravotní sestra, připrav se v dnešní době na 7 let studia…

Doplňuji:
Tedy za 4 roky a s maturitou budeš jako dnešní NZP. Obojí je velmi záslužná a náročná práce = poslání, řehole… 🙂

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek