Hany Bany

Nevíte, proč u notesu Samsung N210 se objevují při psaní čísla místo písmenek?

Původní neotázka

Chci se zeptat na notes Samsung N210 pise mi cisla misto pismenek.

Když se chcete zeptat, tak se zeptejte.

Nejlepší odpověď
cochee

Jestli těmi písmenky myslíš česká písmena s háčky a čárkami v horní řadě kláves, ěščřžýáíé, tak to je proto, že máš ve Windows přepnuto na anglickou resp. americkou klávesnici. Jestli to je nějaké „hejno kláves“ cca uprostřed klávesnice, tak určitě jsou na těch klávesách alternativně také číslice a v tom případě máš zapnutý tzv. numlock, zámek číselných kláves. Nevím, jak se to u toho notesu zapíná a vypíná, jestli to jeho klávesnice vůbec má – a nechce se mi to hledat. Pohledej si to v návodu k notesu.