kvitek

chci se zeptat může kočka vařené vajíčko?

Odpovědi
elkon

Co vařené vajíčko, kutálet, loupat, honit po dvoře? Čeština brečí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zbyndo

Ak je v pravidlách povinnosť ovládať Český jazyk, nemohol by som si ani ja dovoliť položiť nejakú otázku. Myslím, že sa dá porozumieť, čo sa kvitek pýta. Ja len zato, (prepáč elkon), že by aj mňa celkom zaujímalo, či môžu mačičky papať varené vajíčko

elkon

O papání tam není zmínka. Je to jen debilní zvyk, nepoužívat slovesa.