N0Name

Chci se pokusit obnovit vztah s jednou divkou. Chci poradit, co a jak napsat, ev. to nenapsat.

Zdravim. Pred rokem jsem se poznal s jednou holkou na tanecnich. Tancovali jsme spolu skoro kazdou lekci a ja ji mel rad cim dal vic az jsem se zamiloval. Mela mnoho prednosti (jedna z nejkrasnejsich holek, ktere jsem kdy videl), ale zaujala me prekvapive nejvic svou povahou. Na konci tanecnich jsem ji pozval na ples, ale par dni predtim se mi omlouvala, ze me vzdy brala jako kamarada, tak abych to nebral nejak vazne. Presto se mnou sla na ples. Z toho co mi rekla jsem nebyl ve sve kuzi a sebevedomi bylo ta tam, tak jsem to pokazil. Rozloucili jsme se v dobrem, ale nijak to neuzavreli a ja ji vic nepsal. Pres pul roku jsem byl z toho nestastny a dnes je mi lito, ze jsem prisel o velmi dobrou kamaradku. Nijak se na ni nezlobim, neni ani za co, a vim, ze jak to skoncilo, je ma chyba. Rozhodl jsem se, ze ji napisu, omluvim se a pokusim se obnovit nas byvaly pratelsky vztah. Proto bych chtel znat vas nazor.Vim jak na tom jsem, rozhodne ji nechci psat kvuli tomu, abych se zase o neco pokousel. Na holku bych ani nemel cas. Kdyz se s nekym nekamaradim, tak je mi to celkem jedno, ale kdyz se nekamaradim s nekym, s kym jsem se driv bavil, tak me to opravdu mrzi a mrzi me to prave tak ted.Pisu sem hlavne kvuli teto otazce: mam „vymezit hranice“ a rovnou se zeptat, jestli by mela zajem postupne obnovit nas pratelsky vztah, nebo ji jen napsat jak se ma a co noveho?

Nejlepší odpověď
anonym

Snad by ses mohl jen tak lehce připomenout, nic velkýho, jen jak se má, co dělá, jestli je něco nového, o sobě moc nepiš, hned by ji bylo jasné, oč jde, když bude chtít, rozepíše se ti, víc asi čekat nemůžeš.

Další odpovědi
anonym

Kdyby chtěla, tak se sama ozve a zeptá se co je nového. Evidentně tě bere jak kamaráda.
Doplňuji:
quentos, pouč mne. Já v dotazu nenašel nic protikodexovského!

quentos

Než sem příště napíšete takovýhle román, přečtěte si Kodex uživatele (to jste měl mimochodem učinit již při registraci!) – takováto otázka mu neodpovídá a mohla by být klidně smazána.

ivzez

Žádná „univerzální“ rada neexistuje.
Vy ji znáte, jenom Vy můžete vědět,
jak ji oslovit, a jestli to má smysl …

love formy

já ani pořádně nevím být tebou určitě ji nepíšu jak je atd. je to divné spíš bych ji napsala že bys se s ní chtěl byvit jako kamarát -_-

teufl

Podle me by bylo nejlepsi ji proste napsat neco ve smyslu:
„Ahoj, jak se mas? Nexhtela bys se mnou jit treba do kina?“

  • proste ji nekam pozvat, podle jeji reakce pak zjistis, jak je to u ni.

anonym

Quentose raději nečti,on je panic a nemá babu,tak je mu vše líto,co se týče bab,semeno mu tlačí na mozek,

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

gagaga

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.