katísek

jak zjistit jestli kluk opětuje moji lásku??

jak zjistit jestli kluk kterýho mám ráda opětuje moji lásku která je stará tři roky a pořád pokračuje??

Odpovědi
LuciJe

Sebrat odvahu a zeptat se ho. Jinak půjde vždycky jen o dohady.

Držím palce 🙂

martin1234

ja jsem mou byvalou zacal milovat po 6letech a po patnacti jsem to musel ukoncit nasla se jina ktera se snazi byt semnou i prez muj divny zivot a te lasku opetuji driv laska ta uz tam urcite za tri roky je ale ric nekomu do oci milujite to muze trvat moje rada rekni mu to ty ale pred nekym uvidis co udela a pak pochopis.

Kláruška=)

Zkus si z něj udělat kamaráda.Zjisti si co rád dělá a máš vyhráno.Věř mi,mám to vyzkoušený xD