Dan-Bohm

Chci-li jít na vyšší odborné učiliště, musím ovládat cizí jazyk?

Rád bych se vyučil kuchařem nebo prodavačem. Musím umět Anglicky nebo Německy? A na učilišti, budou to po mně chtít?

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes se snad na všech učilištích a středních školách učí cizí jazyk.

Další odpovědi
Lamalam

Budou to po tobě chtít.

Co to je vyšší odborné učiliště? V životě jsem o tom neslyšela. To je nástavba středního odborného učiliště?

gecco

  1. co je to „vyšší odborné učiliště“?? (znám jen VOŠ a SOU)
  2. při nástupu na SOU (SŠ) nemusíš cizí jazyk ovládat, ale učit se jej tam budeš
  3. proč se na podrobnosti neinformuješ přímo na dané škole (SOU)?