Avatar uživatele
Rokio

Chcete si vyzkoušet test, který zhodnotí, jak moc víte, kde jsou vaše peníze v bezpečí?

Zde je odkaz: https://www.id­nes.cz/finance/fi­nancni-radce/kviz-test-banka-krach-pojisteni-vkladu-nahrada-vyplata-garancni-system-financniho-trhu.A200619_101­610_viteze_frp
zdroj: idnes.cz

Týká se konkrétně pojištění vkladů.

Moje skóre bylo 75 %. To je tak za tři. Test jsem si zkoušel asi před dvěmi hodinami.

Účast je samozřejmě dobrovolná. Pokud si ho chcete vyzkoušet, vybízím vás, abyste ideálně výsledek napsali do vaší odpovědi. Netrvám ale na tom. Můžete také napsat názor na test, či odpovědět jinak.

Přeji vám hodně zdaru při vyplňování tohoto testu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jsemjá před 1405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nechci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Nechtěl jsem, ale téma mě zaujalo. Dvě otázky jsem nevěděl, ale ty mě nepřišly důležité (jestli má GSFT 30 nebo 40 mld. a kolik let pobíhá výplata).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Váš výsledek: 100 % bodů
Odpovídali jste stejně jako 3,56 %

Ale popravdě pár z těch otázek bylo čistě tipovacích (ev. pro člověka který denně studuje finanční zprávy) takže zodpovězeno jen se štěstím.

Ale myslím že tvrzení „zhodnotí, jak moc víte, kde jsou vaše peníze v bezpečí“ moc nesedí. Ten test byl jen o garančním fondu, to je dost úzký záběr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Test je ptákovina pro školáky. Zvládne ho lehce i trochu soudný, který internetové bankovnictví nevyužívá. Nemá žádnou vypovídající hodnotu. Takových bezcenných , ničím nepodložených testů sestavím do rána tucet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání