Hungalabunga

Chcete bojové plemeno? Absolvujete psychotesty, co vy na to?

Najde se vysoké procento lidí (trotlu) co má bojové plemeno (pes) a neumí sním zacházet a předvídat bezpečnostní riziko.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=bojova+ple­mena&oq=bojova+ple­mena&aqs=chro­me..69i57j0l3­.4780j0j4&cli­ent=ms-android-zechin&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8

Nejlepší odpověď
Drap

Je top nesmyslné. Co je to bojové plemeno? Nejsou taková plemena. Je to výmysl a manipulace s lidmi ze strany medií. Podle statistik je nejvíce pokousaných od jezevčíků, čivav a malých kříženců. Každé plemeno lze vycvičit . Některé obtížněji než jiné, ale pokud se něco takového stane, je to vždy vina majitele.

Další odpovědi
Mp2

Já jsem toho názoru, že by se mélo délat i néco jako řidičák na děti.. Víš, prosté by se stejné jako u hypotéky dívalo jestli na to máš nebo ne.. :)

Ale podívej se na ty případy, kdy nékohi napadl pes..
Děti přelezly plot souseda a zabil je pes..
Nékomu pes utekl a nékoho pokousal..

Ženská mela psa připoutaneho ke kočárku, kde mela dítě… Rotvajler…rozbéhl se pryč, dítě vypadlo, zacalo křičet a pes ho zabil.. Když přišla, bylo pozdě.

Nevím, zda by tomu pomohly psychotesty.

Sousedka třeba v zimě nechala dítě v kočárku před bytovkou a šla domů … Asi na záchod…
Mezitím uklízečka zavolala policii, že tam dítě je už 15minit… Policie přijela za 10minut.. Tzn 25minut nechala duté venku na rušne ulici, kudy chodí same fetky a cikáni..

Dokud se nestanepruser, nikdo se nepoučí

jáára

Co je bojové plemeno?
_
Nesmysly!

Kryšpín

Přece si lepšo-lidi na svou ochranu nebudou kupovat nějakého mini ratlíka, pes, auto, mladá přítelkyně a pěkná hacienda posiluje silně ego a lepšo-člověk se poté přímo vznáší i když auto, přítelkyni, hafíka težko ovládá

Rokio

Souhlasím, pokud daný žadatel pouze absolvuje psychotesty a nemusí dokládat výpis ze své zdravotní karty.

Mc Merkurion

… neexistuje bojové plemeno, jakej pán, takovej krám (pes) >>> přesně jak píše Drap … kdejaká pouliční směs (a nemusí být ani šmrcnutá s bojovým plemenem) ti dokáže udělat daleko větší bezpečnostní riziko … nemohu říct, že s tím nápadem na psychotesty přišel blb, to bych blba urazil …