simona111

Chcem skopírovať disk. Nero Smart Essentials mi stále vyhadzuje-chyba kopírovania. Čo robím zle? Dík.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dá se ta chyba nějak zpecifikovat, v čem je problém ?

Není dost místa na disku pro vytvoření image pokud nekopírujete fly to fly na dvou mechanikách nebo je na CD nějaká ochrana, kterou nero nemůže překousnout ?

Další odpovědi
lexx

Jde o zcela nové CD-R nebo DVD-R ? Některá mají ochranu proti kopírování. Možností je více…moje vypalovačka NEC 3520A tvrdohlavě ignoruje a odmítá některé značky DVD-R jako například maxell, na jiné mašině O.K. Nebo použij jiný program jako Ashampoo burning studio, ke stažení zdarma.