Avatar uživatele
Ivanka99

ČEZ mně v létě zaplomboval hodiny, prý se jim nezdá zapojení.Teď dojeli našli prý spatné připojení,chá­pete to?

Nerozumím elektrice nechal jsem si to napojit, sice prý byl odběr minimální, čerpadlo od kanalizace, ale přesto nám údajně hrozí obrovská pokuta a zaplacení 7 let zpětně co se dávala nová kanalizace. Chápali, že to asi nebyl úmysl, ale přesto jsme v koncích, máme 3 děti manžel nosí 12 000 a já jsem na mateřské, čekáme na zavolání od policie kde budeme podepisovat protokol. Co nám hrozí? Dá se přemýšlet o splátkovém kalendáři? Prosím kdo má zkušenosti??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Radak před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

No právě. Divná je ta doba prodlení. Ale stejně,pokud Vám v létě cokoliv pracovníci ČEZu zjistili,měla jste trvat na sepsání zápisu. Zpětně je problém cokoliv dokazovat. Potom to zůstává na tvrzení proti tvrzení, a co si budeme povídat, ČEZ má „lepší právníky“,než si může většina z nás dovolit. Také jsem pro, nic v žádném případě nepodepisovat. A možná by nebylo od věci sehnat si nějaká prohlášení od sousedů,prostě od lidí,kteří mohou podepřít Vaše tvrzení o odběru. Ať se Vám daří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Na splátkový kalendář je ještě brzo…, nejprve vám musí být vyměřena pokuta.

Proti pokutě se nejspíš odvoláte a nejspíš ´věc´ dojde až k soudu.

Pokud u soudu prohrajete, tak až v tomto okmažiku začnete jednat s ČEZem o případném splátkovém kalendáři.

Nyní se soustřeďte na získání DŮKAZŮ, které by vám pomohly se vyvinit z obvinění černého odběru.

Bez znalosti podrobností nelze spekulovat o možných důkazech, ale nejspíš se neobejdete bez znaleckého posudku, který by celý případ spravedlivě zdokumentoval…, bude pak na soudu, aby se popasoval s tvrzením ČEZu a obhajobou dle posudku.

A že máte 3 děti a jste na mateřské nemá posuzování výše uvedeného žádný vliv.

Doporučuji návštěvu ´odborníka´ (znalce) na tuto problematiku, abyste si předem zkonzultovali vaše možnosti…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud to nebyl cerny odber-tak nic nepodepisujte,pro­tahujte to az do poradneho vysetreni na Vas pozadavek a je mi divne,ze jim to tak moc dlouho trvalo!!!!!Co to je udajne,pry.Pokud jste na materske,mohla by jste byt osvobozena od poplatku k soudu,kdyby jste se rozhodla soudit-informujte se na prislusnem miste soudu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek