metalavenged

Četli jste všechny knihy, které jste si vybrali k maturitní četbě?

Dobrý den. Děkuji za odpovědi. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
GM

Ano.

Dávno před maturitou.

Další odpovědi
kapka

Ano.

Se čtením knih nemám problém.

gecco

Ne.

Ne…
Pře(Četl) jsem jich mnohem víc – a z těch přečtených jsem si ´povinnou´ četbu vybral…
😉

quentos

Ano.

… kromě spousty dalších…

briketka10

Ano.

Jen některé a měla jsem pouze výpisky
a štěstí na otázky, které jsem dostala k
závěrečné zkoušce na SOU i maturitní
na ekonomické škole 😁

ivzez

Ano.

Mám to, jako Gecco:
Přečetla jsem mnohem víc knih,
z kterých jsem pak vybírala.

led

Ne.

Už sa môžem priznať, myslím že už to je premlčané. Na druhej strane som pri mature mala pocit, že skúšajúci to aj tak vedeli.
Použila som osvedčený trik, mlela som, mlela pántami a nenechala sa zastaviť, aj keď to bolo o niečo úplne inom. Ale ako sa hovorí „veľa múch ukoná aj koňa“. Radšej ma poslali preč.

e1232851@trb

Ne.

nepřečetl jsem ani jednu :D :D :D stáhnul jsem si akorát filmy podle těch knížek a ani na ně jsem nebyl schopný se podívat :D

Petruse20

Ne.