Avatar uživatele
annas

Četli jste o šíleném střelci?

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/evropa/cla­nek.phtml?id=67­5911

Hrůzný čin …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, vagra, aramah, rynek878, anonym před 4985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nápadně to připomíná USA. Hrůzná společnost ve které se toto děje, ale je prý svoboda.
Doplňuji:
Takže něco za něco. Já takouvouto svobodu nechci.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je vôbec prekvapujúce nielen ako sa mohol 15 ročný dostať k zbraniam, ale i čin, čo vôbec (zatiaľ info.7 mrtvych,2­0 ranených) ho diviedlo k takému činu.
Nemajú na to vplyv aj médiá, nielen drogy a osobné problémy?
Doplňuji:
zmena veku
podľa tlačovky páchatel mal okolo 50 rokov, alee otázky sú stále rovnaké…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

v dnešní době může vlastnit zbraň prakticky každý. Proto není divu, že se dostane i do rukou psychicky narušených lidí, nebo těm, kterým náhle rupne v hlavě a udělá to co tento člověk udělal. Co ho k tomu vedlo se zřejmě nedozvíme. Nicméně je to čím dál častější a je smutné, že se to děje už i u nás a na slovensku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, četl. Jenže od té doby, co v německu student postřílel třináct učitelů, už mě není nic schopno překvapit.
Gollumku, musím nesouhlasit. Pravidla pro získání zbrojního pasu nejsou nijak jednoduchá a prý se do budoucna mají ještě zpřísňovat. Chápal bych to v Americe, TAM jsou k vlastnění střelných zbraní benevolentní. Bohužel se v článku nezmiňují o tom, zda tu zbraň držel legálně, silně o tom pochybuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zřejmě vyšinutej člověk,nejsem psychiatr.Nevím kdo to napsal,ale chtěl jsem se zeptat:nepletete si svobodu a demokracii s anachii a zoufalými činy duševně narušených lidí?

Zbrojní pas -testovaným lidem,mimochodem nejsem tak ani naivní,že se dá zbraň pořídit na černém trhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek