Četl jsem cizí dopis který nebyl určen mě:

Milý Honzo,
doufám, že mi dokážeš pomoci.
Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce.
Asi
tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet – musela jsem se vrátit
pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit
tomu,
co jsem viděla.
Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme
spolu
10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské
poradny nepůjde. Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi, Magda.

Milá Magdo,
že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha
příčinami.
Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý
zkontroluj
veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření.
Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla
jestli
není poškozené a dává správné množství paliva.
Honza

Zajímá mě, zda nemohlo dojít ke zkratu na elektroinstalaci. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Chudák Magda. Jí se stalo toto, a on jí píše o autě místo toho, aby ji podpořil. Chuděra 😁

Další odpovědi
Miroslavst

Bez ohledu na vtipnost textu v dopise uvedeném ses dopustil trestného činu porušení listovního tajemství a půjdeš do chládku :D

SinceX

Chudák Honza..:D:D

led

Milí hrdí majitelia motorových vozidiel. Z uvedeného textu vidíte, ako je dôležité si svoje vozidlo udržiavať v pojazdnom stave.