Cena poplatku u GE Money banky?

Zná někdo poplatky u této banky.. koupila jsem na Aukru předmět a prodejce má účet u GE .Jede koncem týdne na dovolenou tak bych to chtěla poslat z pobočky GE banky u nás aby to bylo rychlejší ale neznám cenu poplatku za tuto službu tak se raději zeptám (aby mě netrefil z té ceny šlak 🙂 )

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že vklad třetí osobou je zpoplatněn 50,–Kč.
www.gemoney.cz

Další odpovědi
mosoj

Nerozumím. Je to úplně jedno z které banky to pošlete. Do 24 hod je to připsané. Pošlete to ze svého účtu.
Pokud nemáte žádný účet, pak jedině z pošty příslušnou poukázkou a tam by se to den či dva mohlo zdržet.
Já tam mám spořící účet a tam žádný poplatek neplatím ani při vkladu hotovosti na přepážce. Jak je to ale u běžného účtu nevím.
Tak jo, teď jsem se díval a poplatek za vklad na běžný účet je 6 Kč.

Tak ta třetí osoba tam je a je to 70 Kč.