Cena internetu na starší počítač

Zdravím všechny,je mi 13 a dostala jsem od strejdy starší počítač.Já chci internet,ale my máme už na jednom počítači internet a táta to nechce platit,protože by to bylo už moc drahé.Šlo by si zařídit internet na počítač zdarma?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Tvůj otec nechce platit ten internet co máte už na tom jednom počítači, nebo nechce platit za internet na druhý počítač?

Pokud jen nechce platit „jako další internet, na další počítač“, tak mu vyřiď, že ten internet co už má na tom prvním počítače se dá tzv. „nasdílet“ s tím druhým a žádný další internet nepotřebujete.

(jinak něco jako internet zdarma bohužel není, pokud nebydlíte v praze a nemáte wi-fi)

Kdyby s tím byl nějaký problém, zeptej se, tady ti poradíme.

Další odpovědi
verka

Zkus připojení Wi-fi. Má určitý dosah. Je to bezdrátové připojení k jinému počítači.

ReHu

Nemusí platit internet 2*. Může se jen napojit ten druhý počítač.
Další otázka je, jak výkonný ten starší počítač je a jak bude internet zvládat.
Wi-fi znamená internetové připojení třeba v rod.domě, kde lze potom požívat internet na více přístrojích bez kabelu.
Myslím, že lepší bude sdílení, jak už se tady píše.

elektrikář

Stačí koupit routr je to vlastně rodělovač signálu pro víc počítačů.