ivera45

Čeho se nejvíce bojíte?Bolesti,zra­dy nebo nemoci?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Lidské blbosti.

Další odpovědi
anonym

Ani jedno nestojí za nic.Možná vám tam chybí stáří.Možná.
Ovšem existuje ještě jeden mocný fenomén.Jak říkával p. Werich:„Na světě je mnoho strašných srážek,jedna z nejhorších je srážka s blbcem“.

1popelka1

Bojím se nemoci, protože bolí a zrady kamarádů, protože ta taky bolí 🙂

Určitě nemoci a psychické bolesti, bolest fyzická se dá vydržet a zrady by se měly odpouštět a zapomínat, aby se člověk zbytečně netrápil.

kvikal

Pokud to vězmeme hlouběji, zrady a nemoc jsou takové podkategorie bolesti. A pokud si mám vybrat čeho bych se momentálně zbavila raději tak je to nemoc. Už jsem si jich užila dost a už mě to vážně nebaví

Michal

Nejvíce se bojím nemoci,ta vás může zradit navždy a smrtelně.

Fallen Angel

Nebojím se. Vždy je tu při nejhorším smrt a pak mi to vlastně může být jedno. A kdo ví, co je potom?

ReHu

Asi všeho. Bolí vše. I další nejmenované.
Pokud se týče nemoci, tak to souvisí dost často i s tou bolestí.

vecernice

Tak jsem se zamyslela a musela si představit skutečné situace,abych to mohla posoudit.Ale myslím že všeho tak stejně.Všechno prostě bolí a bolest přece nechceme nikdo a žádnou!

aramah

ivera45 já se bojím jenom bolesti, zrady jsem zažila opravdu dost.Smrt mě neděsí.

oskar

Asi všeho.

panenka

Nebojím se Ivero ničeho ale nejvíce mě bolí když mě někdo z mých nejbližších zradí.

anonym

Srazka s blbcem-jinak niceho.

Vicki

Všechny ,typy,bolesti jsem zažila a všechny potřebují čas na zhojení.Ale trvalá bolest spojená s nemocí a bezmocností ve stáří-to si myslím je asi nejhorší.

Kajra

já se bojím vždycky předem, a když to příjde, tak to zvládám docela dobře, ono nic jinýho ani nejde