Avatar uživatele
ivera45

Čeho se nejvíce bojíte?Bolesti,zra­dy nebo nemoci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, aramah před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Lidské blbosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ani jedno nestojí za nic.Možná vám tam chybí stáří.Možná.
Ovšem existuje ještě jeden mocný fenomén.Jak říkával p. Werich:„Na světě je mnoho strašných srážek,jedna z nejhorších je srážka s blbcem“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Bojím se nemoci, protože bolí a zrady kamarádů, protože ta taky bolí 🙂

Určitě nemoci a psychické bolesti, bolest fyzická se dá vydržet a zrady by se měly odpouštět a zapomínat, aby se člověk zbytečně netrápil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Pokud to vězmeme hlouběji, zrady a nemoc jsou takové podkategorie bolesti. A pokud si mám vybrat čeho bych se momentálně zbavila raději tak je to nemoc. Už jsem si jich užila dost a už mě to vážně nebaví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nejvíce se bojím nemoci,ta vás může zradit navždy a smrtelně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Nebojím se. Vždy je tu při nejhorším smrt a pak mi to vlastně může být jedno. A kdo ví, co je potom?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi všeho. Bolí vše. I další nejmenované.
Pokud se týče nemoci, tak to souvisí dost často i s tou bolestí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak jsem se zamyslela a musela si představit skutečné situace,abych to mohla posoudit.Ale myslím že všeho tak stejně.Všechno prostě bolí a bolest přece nechceme nikdo a žádnou!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

ivera45 já se bojím jenom bolesti, zrady jsem zažila opravdu dost.Smrt mě neděsí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Asi všeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nebojím se Ivero ničeho ale nejvíce mě bolí když mě někdo z mých nejbližších zradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Srazka s blbcem-jinak niceho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Všechny ,typy,bolesti jsem zažila a všechny potřebují čas na zhojení.Ale trvalá bolest spojená s nemocí a bezmocností ve stáří-to si myslím je asi nejhorší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

já se bojím vždycky předem, a když to příjde, tak to zvládám docela dobře, ono nic jinýho ani nejde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek