Rohlik

České dráhy nabízejí ve svých vagónech dětské oddíly a dámské oddíly, ale nikdy pánské oddíly. Není to diskriminace?

České dráhy nabízejí v některých svých vagónech dětské oddíly a dámské oddíly. Ovšem v žádném z nich nejsou pánské oddíly, není to diskriminační jednání?

Nejlepší odpověď
Edison

Samozřejmě, že je… Stejně, jako třeba mužské a ženské kategorie, nebo dělení ve sportu. Jenže o tom se přeci NESMÍ mluvit… Že prej ženy dovedou totéž, co muži. Nedovedou. A ono to platí i obráceně. Nakonec… takhle nás stvořil Stvořitel. Jenže o tom se NESMÍ mluvit.

Další odpovědi
ivzez

Samozřejmě, že je to diskriminace! Copak ženy a děti
nemají právo jezdit ve stejných oddílech jako muži?!?

Připomíná mi to dobu, kdy černoši v USA museli jezdit
v zadní části autobusů.

Arne1

Samozřejmě že je. Ale takovouto diskriminací se nikdo nezabývá, není to „cool“

Usoman

Bílý Evropan mužského pohlaví musí být diskriminován a omezován. To přeci diktují světové elity. Když se narodíš jako běloch, jsi hned rasista a xenofob. A pokud jako někdo zcela jiný, tak jsi výjimečný.

Dnešní době se už ani nedivím. Kdyby ve vlaku nebyli oddíly pro ženy/děti, ale jen jeden druh, pro může … týjo, to by byla mela. To by světové levicové feminazi multykulty elity jen tak nerozdýchali.

kurec

Je to samé, jako když etiketa říká, že ve vnitřních prostorech si nemusí dáma sundávat pokrývku hlavy, kdežto pánové musí.

miroslav.bk

Je.