bauerlukin

Bývá hotelová wi-fi veřejná?

dobrý den, v těchto věcech mám trošku zmatek, děkuji předem za odpověď

takze tedy mohu surfovat bez obav ze zneužití? Jako myslím jestli se mohu na hotelu prihlasovat do mobilního banoovnictvi apod. Diky předem

Odpovědi
quentos

Dobrý den, nebývá, obvykle ji mají zaheslovanou (aby byla dostupná jen hostům daného hotelu).

Arne1

Hotelová WiFi je vždy veřejné – není to tvoje privátní.
Po stránce zaheslování – záleží na tom jak to má hotel nastavené. Většinou hotel který je vzdálený od jiných staveb ji mívá bez hesla

elkon

Při nástupu do hotelu, dostanete heslo na požádání. Nebo je v recepci napsáno na tabuli, kde jsou pokyny pro hosty.

Prostě já...

Někdy ano, někdy ne. A když ne tak by vám měli dát heslo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Já bych se přes veřejnou WiFi do bankovnictví nehlásil.