Miroslavst

Byly jste nevěrné? Kolik žen by zde zůstalo, pokud by se zde uplatňovalo právo šaría?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2157­55-iranka-odsouzena-za-cizolozstvi-ma-byt-popravena-obesenim.html

Nejlepší odpověď
anonym

pánové tak já bych přežila a to opravdu,nikdy jsem svého muže nepodvedla a ani to nemám v úmyslu,držím se pravidla že jsem se nevdávala abych podváděla,když mi ten můj nebude stačit mám jej na tolik ráda a vážím si ho že bych se sním raději rozešla než mu zákeřně zahýbala

Další odpovědi
iq

Na tohle nevim,jestli ti bude někdo pravdivě odpovídat 🙂 . Každopádně já jsem s arabkou žil a jedná se o úplně jinou mentalitu a i oni nevěru berou naprosto jinak.To se proste srovnavat neda.

led

Nebojte sa. Ešte by ste si každú stredu mohol vybrať.
Nechcite právo šaria aj na mužov. My chudinky, mohli by sme si potom vyberať len 1.stredu v mesiaci. Len vojny a cizoložství nám likvidujú mužov… 🙂

verka

Můžu říct, že mi je nevěra cizí, i moje jméno to naznačuje, ale z takových zemí mám osypky.

skorcovaz

Nepodvedla, nepodvedu.. Nezapírám, užívala jsem si, ale nikdy jsem s nikým neměla vztah, bylo todávno a byla jsem mladá, ale teď už mi je 23, bio hodiny tikají a já už vyhlížím potencionálního otce dětí.. Myslím, že když jsou 2 lidi spolu, neměli by si ubližovat.. Já nechci být podvedena, tudíž nepodvádím.. Když budu mít chuť na někoho cizího, nechám si jí zajít, pokud ale z toho kouká něco lepšího, radši se rozejdu..

dabel

Když jsem byla mladší tak jsem dělala kraviny.Ale už nějakou dobu mám přítele kterého moc miluji a za tu dobu co jsme spolu jsem neměla pomyšlení na to že ho podvedu.Podvádění nemám ráda,lepší když si člověk vše řekne narovinu.Nikdy bych mého přítele nepodvedla máme spolu zdravého a krasného syna.Nikdy nechci o přítele přijít.