Avatar uživatele
Miroslavst

Byly jste nevěrné? Kolik žen by zde zůstalo, pokud by se zde uplatňovalo právo šaría?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2157­55-iranka-odsouzena-za-cizolozstvi-ma-byt-popravena-obesenim.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz, anonym, iq před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pánové tak já bych přežila a to opravdu,nikdy jsem svého muže nepodvedla a ani to nemám v úmyslu,držím se pravidla že jsem se nevdávala abych podváděla,když mi ten můj nebude stačit mám jej na tolik ráda a vážím si ho že bych se sním raději rozešla než mu zákeřně zahýbala

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iq

Na tohle nevim,jestli ti bude někdo pravdivě odpovídat 🙂 . Každopádně já jsem s arabkou žil a jedná se o úplně jinou mentalitu a i oni nevěru berou naprosto jinak.To se proste srovnavat neda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nebojte sa. Ešte by ste si každú stredu mohol vybrať.
Nechcite právo šaria aj na mužov. My chudinky, mohli by sme si potom vyberať len 1.stredu v mesiaci. Len vojny a cizoložství nám likvidujú mužov… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Můžu říct, že mi je nevěra cizí, i moje jméno to naznačuje, ale z takových zemí mám osypky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Nepodvedla, nepodvedu.. Nezapírám, užívala jsem si, ale nikdy jsem s nikým neměla vztah, bylo todávno a byla jsem mladá, ale teď už mi je 23, bio hodiny tikají a já už vyhlížím potencionálního otce dětí.. Myslím, že když jsou 2 lidi spolu, neměli by si ubližovat.. Já nechci být podvedena, tudíž nepodvádím.. Když budu mít chuť na někoho cizího, nechám si jí zajít, pokud ale z toho kouká něco lepšího, radši se rozejdu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dabel

Když jsem byla mladší tak jsem dělala kraviny.Ale už nějakou dobu mám přítele kterého moc miluji a za tu dobu co jsme spolu jsem neměla pomyšlení na to že ho podvedu.Podvádění nemám ráda,lepší když si člověk vše řekne narovinu.Nikdy bych mého přítele nepodvedla máme spolu zdravého a krasného syna.Nikdy nechci o přítele přijít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek