Hufnágl

Bylo by vhodné, aby při kliknutí na odkaz se otevřelo nové okno, a byla zde i šipka, která posune stránku nahoru?

Tím věčným rolováním se mi za chvíli zavaří kolečko.

Nejlepší odpověď
Franta_Intoš

určitě, sice tady vojta radí dobře, ale některé notebooky nemají HOME + Proč bych měl mačkat nějaké klávesy když to jde jednoduše vyřešit???

Určitě souhlasím!!!

Další odpovědi
Vojta24

Pokud stiskneš na klávesnici tlačítko HOME (funguje jen pokud nemáš kurzor v textovém poli) automaticky stránka naroluje na začátek.

Pokud klikneš na odkaz za současného držení klávesy CTRL tak se ten odkaz otevře v novém okně (nové záložce) na pozadí

Pokud klikneš na odkaz za současného držení kláves CTRL a SHIFT tak se nejen otevře v nové záložce ale rovnou se na něj i přepne zobrazení.

To by mohlo pomoct 🙂
(funguje to tak v prohlížečích Chrome i Firefox)

jsemjá

Nevím, co přesně tím myslíš.

Hufnágl

Vojta24
Netvrdím, že špatně radíš, ale stačilo by v systému tyto věci upravit. Bylo by to snadnější.

Vojta24

V jakém systému ? Ty asi myslíš v systému serveru. To by asi jednodušší bylo (pro uživatele), ale zdejší vývojáři na web dlouhé roky ani nesáhli, takže to asi neklapne.

Ještě mě napadá jedna možnos, tady GeOrge dělal kdysi ten doplněk LepšíOdpovědi pro Google Chrome https://chrome­.google.com/web­store/detail/lep%C5%A1­%C3%AD-odpovedicz/meg­chgmelnnmdkno­amjnfdgdiedoeh­ja?hl=cs , tak si ho třeba nainstaluj a zeptej se ho, zda by tam tyhle změny nedodělal on doplňkem.

Pak bys k tomu klikání nemusel držet žádná další tlačítka a snad by mohl na konec stránky přidat i ten odkaz pro návrat na začátek. No ale to už bys musel řešit s ním.