Avatar uživatele
anonym

Byli jste spokojení se skladbou programů v TV v průběhu svátků ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, pusinka50, gagaga před 3728 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Většinou reprízy pohádek, filmů, některé pěkné, ale vždy neplatí, že opakované je stále nutné sledovat.

Takže něco se dalo vybrat na ČT 2, Zoom, SK apod., ale řekla bych, že nic mimořádného. Snad namátkově některé starší zábavné pořady, které považuji za lepší než současné. Rovněž mě zaujaly zfilmované příběhy ze Starého a Nového zákona.

Naštěstí televizor má knoflík … .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já myslím, že svátky nejsou od toho, abych je celé proseděl u televize.Takže jsem byl rád, že nedávají nic nového a s manželkou můžeme jezdit po příbuzných (a oni také byly rádi, že v tv nic není), popovídat si, také u nás byli už dospělé děti s vnoučaty, takže zábava s nimi a také si moci s manželkou zašpásovat a nemuset poslouchat..počkej, já se chci koukat na to a to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martyuno

Podle mě tradice,rok co rok stejný program klasických českých pohádek,ale ještě že je máme,americké rádoby vánoční trháky to je šílenost. Jinak myslím si,že vánoční svátky nejsou jen o sledování televize,ale to je každého věc… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ovšemže.
Mám TV programů tolik, že jsem si vždy něco našel. Někteří totiž svátky vůbec neřešili stejně jako já.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
AndyT

Vpodstatě ani ne, výběr vánočních pohádek nebyl zrovna bohatý :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Madmiru spokojen …:D nevidel jsem jediny tv porad ktery davali pres svatky…:D ..
zato jsem si precetl nekolik moc peknych knih…
Treba … http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/cerveny-raptor-86665 nebo http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/americti-bohove-1188http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/kniha-hrbitova-1191http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/hrobka-12585 atd …takze jak vidis s tv programy jsem byl velice spokojen ani nevim co davali …krom Mrazika na ktereho jsem se dival … a dnes rano na pohadku (sci-fi) Hvezdny prach ..kterou napsal jeden z vyse uvedenych autoru knih Neil Gaimen… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Celkem ano, něco bylo zajímavé, něco sloužilo jako kulisa na jinou činnost, něco jsem sledoval se zájmem, další na půl oka. Ještě že mám tolik programů a mohu vybírat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beri49

Domnívám se, že nikdy nezklame opakování Silvestrů z roků 1977, 1978 …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

já byla celkem spokojená. Po stopadesátéprvní jsem zkoukla Pekařova císaře, Císařova pekaře, Pyšnou princeznu, Princeznu se zlatou hvězdou, Sůl nad zlato, Cestu do hlubin študákovi duše, Eva tropí hlouposti, Ať přiletí čáp královno – kde hrál princeznu můj tehdy jednoroční synáček – ..... vynechala jsem něco? 🙂…no prostě pohádky, pohádky a zas pohádky:-) K vánocům už to nějak patří, přes rok bych se na to asi nedívala:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Já ano-byla vypnutá.Jinak jídlo,sex,sprc­ha,procházka,jí­dlo,sex,sprcha,procház­ka,...... 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Ani už to nesleduji.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Raději to ani nebudu psát jako odpověď, já totiž letos TV nepustila o Vánocích ani jednou ☹

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

já už 10let

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ja proste nevim …co bavi lidi na TV ..jednou za cas se podivam na film ale urcite bych si nikdy …nekoupil tv program a neridil se podle nej …navit ty pobouchane porady … napriklad Ulice v CR …na SK Panelak …tohle je uz fakt vopruz …

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

badisko, máš recht, já si taky nekupuju TV program, na Ulici ani Panelák nekoukám, ale mám oblíbené herce, hlavně zahraniční myslím a to pak ten film s nimi sleduju až do konce, protože mám jistotu, že tyhle známé tváře se konce filmu dožijí a nikdo je uprostřed scény neodbouchne:-) 🙂

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

pusinka50 …no ale vsechny tyto filmy mas i na netu a muzes se na ne podivat kdykoli je chut …
nicmene je pravda ze kazdej jsme mejakej nekdo rad ..vdolky a ja to druhy …:D ..
Proste ja TV nemam rad … jediny na co se tam da divat tak dokumenty ..zbytek je odpad ..

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek