Jste rádi, že je už po Vánocích?

Určitě ten kdo slaví vánoce si už dárky rozdal, a už jen odpočívá, tak se chci zeptat jestli jste rádii že už to máte za sebou nebo vám je to celkem jednoa klidně byste si to zopakovali?
Já za sebe sem ráda že to mám za sebou, ne že by to bylo špatný ale prostě ty nervy, aby vše bylo super a tak.....
A co vy?

Nejlepší odpověď
gecco

Jaký nervy??
😉
A jaký „je už po Vánocích“??

1. i 2. svátek vánoční jsou teprve před námi…

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Stromeček a dárky nejsou jediným znakem Vánoc. Pro křesťany začínají Vánoce až s půlnočním narozením Dítěte.Na konec Vánoc si ještě musíš počkat. Tak pevné nervy.

quentos

  1. Není po Vánocích, otázka tudíž nemá smysl.
  2. Když s tím máte nervy, kdo vás to nutí slavit?

Jestliže po Štědrém večeru pro vás „končej Vánoce“, o lecčems to vypovídá. Fuj.

anonym

Tak jestli jste měli třeba večer návštěvu, co u vás večeřeli, nedivím se, žes měla nervy, to chlap co sedí u tv a jen se cpe cukrovím nepochopí, aby každému chutnalo, aby všechno proběhlo tak, jak jsi chtěla, nevím, z čeho jiného mít nervy, z dárků? Jestli ses trefila? Určitě ano 🙂

cochee

Mně je to tak nějak jedno. Vánoce mám u koudele. A kromě toho, správně gecco a quentos, Vánoce ještě ani pořádně nezačly a ne, že skončily.

anonym

Já mám vánoce pořád.