ReHu

Byli jste někdo na některé z kulturních akcí v Letňanech? Můžete poradit?

V úterý jedu na Bruce Springsteena.
Buď mohu nechat auto na Čerňáku a metrem do Letňan. Od metra mi to na mapě ukazuje cca 30 min pěšky.
Nebo jet autem až tam. Nenašla jsem info o parkování u areálu.
Víte někdo, jak to tam chodí?
Díky za rady a tipy.

Nejlepší odpověď
Emefej

Byl jsem několikrát, přijíždím po D8 a auto nechávám na Střížkově před hotelem Duo a pak metrem. Určitě do Letňan autem nejezdi, během koncertů tam jsou rozsáhlá dopravní omezení.

Zdroj: https://www.pra­hain.cz/dopra­va/letnany-se-pripravuji-na-koncerty-chystaji-dopravni-omezeni-18059.html

Další odpovědi
Pepa25

Všude doporučují přijet metrem (Letňany) – směrem od Černého Mostu jezdí busy z Vysočanské, není potřeba jet až do centra a tam přestopit z „B“ na „C“. Od stanice Letňany je to kousek, rozhodně o dost méně než na 30 minut pěšky.