vodra

Byl postup adminů správný ?

i já jsem se rozhodl odejít a již nenavštěvovat tyto stránky,protože si myslím,že k roztržce,ke které došlo,měl MONARCHA pravdu,neboť Herbig pokládá jednu infantilní otázku za druhou obrazně : typu „KDE SE NACHÁZÍ UCHO“ a pokud vám všem to nevadí,mně jaksi ano a tak nějak se ztrácí smysl,zřejmě jsem si spletl portál a čekal jsem jaksi něco jiného než sousedskej pokec,kde " štamgasti " mají vždy pravdu,bojuji proti konvencím,naštěstí mohu svobodně odejít, těm kdo mají zájem se něco dozvědět doporučuji server „darkness“(ta­jemno),nebo odpovědi na všechny otázky www.víra .cz

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co je špatného na tom, pokud se 14-ti letý kluk zeptá co to je ono a zase ono. Někomu to příjde divné, ale je to jeho právo dotázat se. Monarcha ho krutě odkopl tím, jak mu řekl ať se sklidní.
Mě zamkli otázku, kde jsem se ptal monarchy co to je za slovo otoralingologie. Přišlo mi to v tu chvíli jako těžké slovo. Nevím, ale otázka to byla.
Herbig mu napsal, že nechce klikat na google a to je pravda. Pokud bych měl sám vyhledávat na gůglu všechno, nemusejí tu odpovědi existovat. K odpovědi se proklikám a to nechci. Chci poradit.
Kolik vám je let mě zajímalo jen proto, jelikož některé odpovědi překvapí svou profesionalitou. Bohužel některých starších uživatelů překvapí naopak.
Co je špatného na otázce kolik vám je? I školáček v druhé třídě může být chytřejší než já.
Klidně bych se zeptal i na to, co jste-povolání. Řidič tramvaje může znát vesmír. Že právník zná právnické odpovědi je jasné. U standy bych tipoval, že právník je, ale nevím. Nyní se bojím zeptat, aby mě nikdo zase nenařknul z něčeho.
A co jste měli k obědu je taky otázka. Někdo napsal a podělil se. Třeba budeme mít zítra stejný oběd-prostě váš nápad se mi zalíbí.
Co je na tom špatného??????????­???????
Ano, trenkyvkině to je asi jiné téma, ale divím se, že nad tím se nepozastavujete???

Další odpovědi
ten který je

Pánové já bych vám doporučil číst otázky TRENKY V KINĚ.Jinak můžete poslat administrátorovi návrh at zde zavede cenzuru a to potom odejdu odsud zase já.

nicasca

souhlasím s Tebou čaroději,taky si myslím,že reagovat na otázky typu kolik je vám let,nebo co máte k obědu je nesmyslné, leč Herbig je dítě ale Miroslavst se poněkud od něj neliší je možné,že oboje je jedna osoba,měj se a rád na doporučené stránky zajdu..,

anonym

i já souhlasím s názorem „vodry“

Nuk nuk

Nevím úplně přesně, o co běží, ačkoliv jsem samozřejmě viděla HerbiGovy otázky i jednu z Monarchových odpovědí. Ale nesledovala jsem to, protože se ze zásady do podobných roztržek nemíchám.Výsledkem je, že neznám rakci adminů a nemohu tedy posoudit, nakolik byla správná.
Co se ale týče HerbiGových „hloupých“ otázek, s podobnými se musí žel na stránkách typu odpovevdi.cz počítat vždy. Chodím ještě na jiné podobné stránky a věřte tomu, že i tam se objevily otázky asi tak na této úrovni, ne-li horší. Tam se z toho ale nedělala taková tragédie. Prostě jsme se na těchto lidech doslova „přiživili“, protože body se tam získávaly za odpověď, nikoliv za otázku a pokud to bylo z nějakého důvodu neúnosné, označila se taková otázka za SPAM a bylo to.

afro.minerva

Tady si každý může ptát na co chce a je fuk, nač se ptá, pokud to nehraničí s vulgaritou. A to, že tady někdo něco očekává není důvod, aby se neptal. Je mi jedno, jestli se tady dítě v první třídě ptá co jsou to MALVICE nebo vysokoškolák řeší DERIVACE. Pokud potřebuje odpověď a já ji znám, tak odpovím. A když ne já, tak někdo jinej. A když se chce ptát na dle vašeho mínění na infantilní otázky, tak ať se ptá. Sbohem a šáteček…