Avatar uživatele
anonym

Byl někdo z přítomných svědkem(osobní zážitek) startu raketoplánu?

jestli byl někdo z přítomných svědkem(osobní zážitek) startu raketoplánu? Pokud ano – dojem?
Pro ostatní – chtěli by jste?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, FOG, kokoťenko před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kokoťenko

Pospěšte a kdo má zájem se zúčastnit,tak samozřejmě může…Poslední mise raketoplánu Atlantis s blíží

Americký raketoplán Atlantis, pokud nenastane nic neočekávaného, odstartuje ke svému poslednímu letu příští pátek, 14. května 2010. Bylo to oznámeno v Kennedyho kosmickém středisku na Floridě týden před termínem plánovaného startu představiteli agentury pro letectví a kosmonautiku NASA.

Zdroj: http://hvezdar­nauherskybrod­.sweb.cz/uvod­ni.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Neviděla jsem, ale strašně bych chtěla. Musí to být nádherný zážitek. Je, ale malá šance, že bych to na vlastní oči viděla ☹ Ten kdo viděl, závidím mu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Já jsem viděl na vlastní oči v r.1986 přistávat v Praze ruské obří nákladní letadlo Ruslan které neslo ruský raketoplán Buran.Tenkrát zde přistáli aby mohli natankovat palivo.Bylo to takové dunění že jsem myslel že se vysypou okenní tabule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Bohuzel ne,ale rad bych.Videl jsem Sojuz – Apollo na vystave v Moskve v roce 1980.
Mj.jsem jeste videl letet Stealth a napred jsem myslel,ze vidim UFO.
Rovnez jsem videl zblizka Mirage a B-2.
Apollo 13 je jeden z mych oblibenych filmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

LEPŠÍ JE TO SPATŘIT V TELEVIZI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek