Byl někdo z přítomných svědkem(osobní zážitek) startu raketoplánu?

jestli byl někdo z přítomných svědkem(osobní zážitek) startu raketoplánu? Pokud ano – dojem?
Pro ostatní – chtěli by jste?

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Pospěšte a kdo má zájem se zúčastnit,tak samozřejmě může…Poslední mise raketoplánu Atlantis s blíží

Americký raketoplán Atlantis, pokud nenastane nic neočekávaného, odstartuje ke svému poslednímu letu příští pátek, 14. května 2010. Bylo to oznámeno v Kennedyho kosmickém středisku na Floridě týden před termínem plánovaného startu představiteli agentury pro letectví a kosmonautiku NASA.

Zdroj: http://hvezdar­nauherskybrod­.sweb.cz/uvod­ni.htm

Další odpovědi
Jahoda

Neviděla jsem, ale strašně bych chtěla. Musí to být nádherný zážitek. Je, ale malá šance, že bych to na vlastní oči viděla ☹ Ten kdo viděl, závidím mu.

ten který je

Já jsem viděl na vlastní oči v r.1986 přistávat v Praze ruské obří nákladní letadlo Ruslan které neslo ruský raketoplán Buran.Tenkrát zde přistáli aby mohli natankovat palivo.Bylo to takové dunění že jsem myslel že se vysypou okenní tabule.

FOG

Bohuzel ne,ale rad bych.Videl jsem Sojuz – Apollo na vystave v Moskve v roce 1980.
Mj.jsem jeste videl letet Stealth a napred jsem myslel,ze vidim UFO.
Rovnez jsem videl zblizka Mirage a B-2.
Apollo 13 je jeden z mych oblibenych filmu.

člověk

LEPŠÍ JE TO SPATŘIT V TELEVIZI