prmyska

Bydlíme u silnice,naproti nám bydlí chalupáři,v létě se nám naskládají tak k plotu, že nevidíme ani na silnici.

nehledě na výfuky,které nám celý den kouří do oken.Dá se tomu nějak zabránit?
Doplňuji:
Je to silnice 3.třídy.Náš pozemek končí plotem za plotem to asi patří silnici. Parkoviště by se obci nevyplatilo. Auta nemají stále nastartované,jenom jedno přijede,druhé odjede a tak dokola.

Nejlepší odpověď
baghira

Pravděpodobně dá.

Ale na nekonkrétní otázku není dost dobře možná konkrétní odpověď. Kde stojí? Na silnici nebo na něčím pozemku? Co je to za silnici? Dala by se tam zdůvodnit značka zákaz stání? Nebo je to místo mimo silnici? Komu patří? Nemohla by obec zřídit poblíž parkoviště? A není se sousedy možná dohoda?

Další odpovědi
martinacek

A co je na tý silnici tak důležitýho, že na ní potřebujete vidět? To vám tam naskládají auta, která ani nevypnou, aby vám celý den kouřila pod nos? To jsou hlupáci, to bych si na ně došlápla… :DDDDDDD