Pralinka1979

Budu potřebovat právníka???

Mám si hledat právníka jako poškozená při dopravní nehodě nebo je to zbytečné???

Nejlepší odpověď
Hlada

Jde o to, jestli máte spor o výši náhrady škody. Podle toho budete/nebudete potřebovat právníka.

Další odpovědi
Fidel

Záleží, jak je to vážná nehoda. Právník se hodí vždycky, nic tím rozhodně nepokazíte. Pokud bude vše probíhat dle vašich představ, tak si myslím, že je zbytečný. Pokud ale ucítíte podraz nebo se vám něco nebude zdát, tak rychle za právníkem. (Kdyby chtěli hodit nehodu na vás, nechtělo se pojišťovně nebo viníkovi zaplatit škodu, atp.)

anonym

a nakolik ta nehoda byla vypoctena? pokud nad 10 000 Kč tak raci ano :)

RQLM

Pokud je s protistranou rozumná řeč a uznává to, že nehodu zavinila a nějak divně se necuká, pak bych právníka neřešil.