sisinec123

Budu mít nárok na nemocenskou?

1.2. jsem nastoupila do nové práce, ale objevila se u mě velká alergie. Doktor mi doporučuje neschopenku, než budu mít za sebou testy na alergo. Ale nevím, jak to je, když jsem ještě neměla ani výplatu, tak nevím, jestli bych z nemocenské něco měla. V práci jsou ochotni počkat, než se bude vědět z čeho to je.

Nejlepší odpověď
da ny

Dostala.
Podle mého to také mohou být poslední peníze od nového zaměstnavatele
obdržíte. Nevím, jak moc jste pro něj důležitá pracovní síla. U mnoha
zaměstnavatelů, takový člověk končí. Dostane výpověď.
Zdraví je však velmi důležité!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.