Autista

Budou nějak potrestáni věční „falešní“ ohlašovatelé normálních otázek?

Opravdu, co je nesrozumitelnýho na: Máte radši zelí, nebo špenát? Ani jsem se nedozvěděl výsledky! SNAD MAM PRÁVO VOLNĚ DISKUTOVAT O TOM JESTLI MÁTE RADŠI ZELI NEBO ŠPENAT! CENZURA JE NEPŘÍPUSTNÁ!

Budou většní falešní ohlašovatelé normálních otázek, nějak potrestáni?

Odpovědi
autacek

Jiné - odpověď

Profi nahlašovatele bych tu mohl vypsat, ale pošlu ti je do soukromé zprávy, tady by to ty skety smazaly.

zjentek

Srozumitelné

Autista, věříš že tak tupou otázku jsem čekal DOKONCE I JÁ, že smažou? otázkou bylo, kdy. (;

Sry jako… (;

Lgee

Nesrozumitelné - Přiznání nahlášení

O cenzuru se jedná pouze pokud je to smazané automaticky.

Odpovědi.cz

@Autista
Odpověděli jsme vám, proč byla nakonec smazaná. Otázka byla upravená tak, že změnila smysl a vypadalo to, že ti, kdo na ni odpovídali, odpovídali na něco jiného.
Původně zněla „Co mají Češi radši…“ a později upraveno na „Máte radši…“, takže se změnil význam.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@autacku, nezapomeň v tom seznamu sebe uvést na prvním místě !!!

autacek

Potrefená husa zakejhala?

Mc Merkurion

… nebudu ti nic vyvracet, je lepší na tě reagovat v diskuzi, ať si všichni užijou tvých výplodů, než je smazáním o tvé moudra připravit … ale kdo nahlašuje neustále a ještě si stěžuje, že mu nikdo nedá bod víme všicí …