Budou mít bankovní domy za 30 let na výplatu peněz které jim nyní dávám na penzijní připojištění?

Nejlepší odpověď
dudu

Svoje peníze svěřujete prostřednictvím nějaké banky tzv. Penzijním fondům. Vzhledem k budoucímu vývoji je to velmi raciánální konání. Skrývá se zde však jedno velké nebezpečí a sice, že např. na rozdíl od stavebního spoření tyto prostředky nemusejí být ze zákona povinně pojištěny!!! Proto je nesmírně důležitý správný výběr solidního fondu. Hrozí zde totiž riziko, že ne každý fond míní svoje lákavé sliby také beze zbytku splnit. Velmi doporučuji vybírat raději větší PF s bezchybnou historií a kvalitním ratingem. Platí, že méně je někdy více a sliby mohou být chyby!

Další odpovědi
vagra

Tak to je otázka,na kterou vám jednoznačně kladně,nikdo neodpoví.
Souhlasím s dudu.

ReHu

Také s dudu souhlasím, V dnešní době a hlavně v Čechách není jistota za 1 rok, natož za 30 let.
Holt se o sebe musíme postarat sami a nespoléhat na na dlouhodobé spoření.
Tím myslím spíše investovat než spořit.