autacek

Budete-li souložit ve vlastním bazénu či zahradě a jiný na vás bude přes plot koukat, kdo se chová nemravně?

A kdyby k takovému jednání došlo třeba ve vlastním autě někde v přírodě, měnilo by to situaci?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemravně by se chovali oba, ať už souložníci nebo voyer. Na veřejnosti souloží opice, krávy, osli apod.

Další odpovědi
Gus_Fring

Těžko říct. Osoba, která sleduje, je nejspíše úchylná. Na druhou stranu, pokud je za plotem nějaké dítě, tak by to bylo dost nevhodné.

Jinak v autě je to celkem běžné a asi v tom nevidím problém. Ani nevěřím, že by se našlo mnoho úchylů, kteří by se koukali za okénkem. A i kdyby, tak by si toho osoby v autě všimli.

Ametyst

Dnes je ten problém, že se cokoliv natočí na video a dá na internet, ještě dřív, než dosouložíte.

Dochy

Pokud nemáš pozemek dostatečně zabezpečen proti náhodným čumilům, pak oba.

Reganois

Na vlastním pozemku si můžeš dělat co chceš. Nemravný je ten, co okukuje. Ale on se může hájit tím, že to má na očích.

Rokio

Oba se chovají nemravně.

Souhlasím s Keplerem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.