Avatar uživatele
annas

Budeme se bát dětí?

Co si myslíte o dětské kriminalitě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? quentos, mosoj, vagra, gnr54, Jojka, nabubindes, BIGFOOT, anonym před 4508 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

A přitom existuje tak jednuduché a laciné řešení. Seřezat !!! A když je třeba tak ještě jednou !!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nabubindes

závažný problém, podceňovaný! ve větších městech mají své zkušenost! skupiny mladých morgošů vybírají mýtné na lávce přes řeku atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Mám takový dojem,že se proti ní nic,nebo velmi málo dělá.Problém má narůstající tendenci.
Mělo by se proti takovým dětem,dětským klanům/popřípadě jejich rodičům/postupovat daleko přísněji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je to problém o kterém se pořád jenom diskutuje, nebo chceteli"disku­tuje".Pak jsou různé pasťáky ,diagnostická zařízení a téměř bez výsledků a co dítě neumí to se tam „doučí“ Zase je to v lidech, na takových místech by měli pracovat vysoce fundovaní odorníci a ne jeden psycholog a tlupa(pardon)bacha­řů.Ta kriminalita nějak vzniká,pominuli TV a další vlivy.Rodiče jsou Boží a trestat je bývá sporné, děti vyrůstají v neůplných rodinách nebo jsou rodiče feťáci ap.O platech raději u odborníků nemluvím.Závěr: Dítě se může podívat i na kriminálku ,přiměřeně věku(kamarádi zajistízbytek)

,ale rodiče si s ním musí probrat názory a situace,které jsou ve filmu prezentovány a to se neděje!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Budeme.
Treba nechapu,jak je mozne,ze mladistvy delikvent ma po dosazeni plnoletosti pravo na normalni zivot bez toho,aniz by o nem okoli vedelo,co spachal,pokud se prestehuje jinam a zmeni identitu.Viz.Kme­tineves-on se divi,ze ho nevitaji s otevrenou naruci.
Serezat bohuzel nepomuze,pokud to v sobe nekdo ma,tak zadna prevychova neni nic platna,kazdy rodic ma bohuzel jine priority,a pokud svemu potomkovi nevenuje pozornost a nema zajem,tak se potom neni co divit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Obávám se že bude hůř.Stačí se podívat jak např.trápí zvířata.Rodiče potom obhajují své ratolesti že to nic to si jenom hrají.Děti mohou být daleko více krutější než dospělý člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

A není tak náhodou chyba už na počátku v rodičích? Jestliže svému dítěti už od mala vše dovolí, vše mu projde a z průšvihů ho vysekají, tak je jasné, že v darebákovi naroste pocit siláctví, protože se mu nic nestane. Jak píše mosoj, seřezat a ne jednou !!! Pak by jsme se takový zmetků bát nemuseli. Ale bohužel pravda je jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sára8

Podle mě to není moc strašné.Ale hlavně je nemůžeme podcenovat!!!Mohou nás pěkně naštvat pokud jim to dovolíme!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost