MayRocket

Poradíte, jak vyřešit problém s pojištěním . více v popisu?

Dobrý den,

Mám největší variantu pojištění pro OSVČ s pripojištěním skel.
Podařilo se mi při výkonu práce (regály) rozbít sklo výlohy vysokozdvižným vozíkem. Nejsem držitelem kurzu pro VZV, každopádně ve výlukách jsou pouze také prostředky poháněné motorově. Škoda byla způsobena elektrickým paleťákem vedený ojnicí.
JBude vyloučeno pojistné plněníe možné, že mi pojišťovna škodu neproplatí? Děkuji.

Bude vyloučeno pojistné plnění

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné.

Další odpovědi
elkon

Základem je, že nemáš pro tu činnost oprávnění. Od toho se bude vše odvíjet.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.