jirka F

Bude se u vás v neděli konat pálení čarodějnic?

U nás ano ale nebude to tak velký jako ve městech apod. Můžete říct pokud víte i program?🤠

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako v létech minulých. Téměř na všech kopcích v okolí vzplanou ohně.

Další odpovědi
paul1

Mělo by se konat, ale zatím jsem nenašel žádný odkaz. Na stavění máje v neděli ano, dostáváme info přes e-maily z OÚ.

ivo xxx

Myslím,že by bylo lepší to vypálit úplně jinde.....

elkon

Už jsme všechny spálili a nové nejsou.

Rocker

Určitě v okolí něco bude,na Ladronce,ve Žlutych lázních a na dalších místech.
Nemám tyhle akce moc rád,čekat půl hodiny ve frontě na pivo,poslouchat ,,umělce",kteří byli na125.místě v superstar apod.
Raději si udělame soukromé opekání buřtů,většinou to bylo na chalupě.Předloni jsem dokonce byl na čarodejnice s psama v Brdech pod stanem,to byl klídek…

Filip84

Než bych opékal buřty, tak hodím, raději, na ten oheň pekáč, na něj rošt, opeču na tom grillu kejtu, nebo krkovici, a z toho vejpeku udělám rajčatovou omáčku, s chilli. K tomu tortillu, nebo baguette, pívo, a bez křupanů! 😎

Takže: nevím, nezajímá mne to. Já až tak společenský, že bych trávil svůj čas s lidmi, které si nemohu vybrat, tak až tak společenský fakt nejsem!