22aa

Bude působit WOW fix it na mp4 přehrávače?

Bude působit wow fix it na mp4 přehrávače?

Dobrý den.
Mám ještě jeden dotaz a prosbu,bude wow fix it fungovat i na mp4 přehrávače?
Bojím se že budu mít zase slabej klump a aby se mi nerozbil mě napadlo koupit do toho wow fix it aby se mi nerozbil hlavně displej.
Prosím půjde mi wow fix it na mp4ky? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Podle uživatelských recenzí WOW FIX IT nefunguje (60% ostře negativních hodnocení na amazonu hovoří za vše), takže nebude fungovat na ničem.

Prodejci WOW FIX IT mi přiadají jako běžní šmejdi s drahými kastróly. Snaží se nás přesvědčit že ochranná vrstva zabrání aby údery kladiva rozdrtily display na šrot přitom do jednoho telefonu (neošetřeného) mláti tak že se stůl třese a do druhého ošetřeného zázračnou technologií jen tak z lehka poťukávají …