Snoubenka

Bude mi na Seznamu fungovat přeposílání mailu na novou adresu, když starou zruším?

Chci přestat používat svoji starou adresu na Seznamu, nastavila jsem si z ní přeposílání zpráv na novou adresu. Původní schránku bych chtěla smazat, ale někteří lidé mi pravděpodobně budou ještě na ni psát. Bude přeposílání na novou adresu fungovat i poté, co starou schránku smažu? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

Analogie s klasickou poštou: člověk se odstěhuje a po nějakou dobu si může u pošty zřídit tzv. „dosílku“ ze staré adresy na novou. Dům na staré adrese však jednoho dne vyletí do povětří a nezbude z něj nic. Bude i tehdy fungovat dosílka?

Nebo: představte si, že pravidelně posíláte maily službou Pop3 z jednoho PC na druhý. Jednou vám ujedou nervy a PC, z něhož posíláte, rozstřílíte a rozsekáte na maděru, až z něj nezbude prakticky nic.
Budete z konkrétního PC moct posílat maily i poté, co ho rozstřílíte a rozsekáte na maděru?

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že ne.
Pokud schránku zrušíte, nic do ní nepřijde,
ani se z ní už nic neodešle.

Ponechte po nějakou dobu obě schránky
a starou zrušte až poté, co si ověříte, že Vám
všechny kontakty už píší do nové.

still

A co je na maděru? Když se použije nějaký maděrovač s menší silou a průnikem skrze odolný plech, je teoretická šance, že nezasáhne důležité komponenty a vnitřnosti PC přežijí. Pro jistotu bych PC nejdřív rozsekal na kousíčky a pak jednotlivé díly ještě důsledně a pečlivě rozstřílel.