Bude fungovat, když propojím DVD s televizorem Tesla Merkur?

Zajímalo by mě, jestli bude fungovat, když propojím starou televizi Tesla Merkur s DVD přehrávačem. Děkuji.

Odpovědi
autacek

Pokud budou mít nějaké vzájemně kompatinilní rozhraní tak ano. Merkur měl v podstaté pouze anténní vstup, dříve se dělaly DVR i DVD přístroje s UHV modulátorem, prostě sis naladil video či DVD na normálním kanále jako televizní analogovou stanici. Nevím jestli to však ještě dnešní DVD přísteoje podporují, pokud mají výstup pro TV anténu, tak je to pravděpodobné (typ DVD přehrávače bohužel neuvádíš).

Mimochodem není levnější i na provoz, kvalitu i kvůli barvě pořídit si nějaké staré LCD, či tak?

Kepler

Pokud oba přístroje mají porty SCART, proč ne?

Dochy

Pokud máš přehrávač s výstupem „na anténu“ tak proč ne…