xiperio

Bude A .B. (Agrofert) vracet dotace, nebo to ustojí a zůstane čistý jako slovo boží?

Dostihne ho právo a bude muset vracet?
--

Bude A.B. (Agrf) vracet dotace nebo to ustojí a zůstane čistý jako slovo boží?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

NE Nebude vracet.

Jaké slovo boží? Co do pekla se dává, z pekla se již nevydává.

Alesh

NE Nebude vracet.

Andrej and his boys v tom umí chodit. Čapáček nakonec zahrál do autu, no, tak kvůli 50 míčům si přeci nebude dělat problémy, když mu na to přišli. Ty další kauzy se ukoulejí určitě lépe, tak je ten Covid a ještě dlouho bude, po nějaké lince na toustový chleba už ani neštěkne pes. Totálně bezzubá EU se plácá ve své trapnopolitice, tak co se asi tak může stát… šumák a vyřešeno.

autacek

NE Nebude vracet.

Když má někdo pod palcem Ministerstvo spravedlnosti i ministerstvo vnitra, podaří se kauzu natahovat tak dlouho, až z toho budou všichni unaveni a nikoho zametení pod koberec již nebude zajímat. Možná v té době bude A.B. již mimo politiku.

K otázce dotací, vše se svede na to, že v souladu s českou legislativou to „bylo“ a byť čerpání bylo v rozporu s legislativou EU, půjde to k tíži ČR, firmy A.B. dotace nevrátí, EU Česku v příštích obdobích balík poníží (tak že oficiálně bude A B. vykřikovat, že se nic vracet nebude) a pojede se dál.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Dnešní zpáva ČTK: „Soud zprostil viny francouzského expremiéra Balladura v kauze financování prezidentské kampaně z roku 1995. Dvouletou podmínku a pokutu uložil exministrovi obrany Léotardovi.“ Předpokládám, že to dopadně stejně. Vraťte se sem za 8 – 10 let …

xiperio

No uvidíme. Můj tip je takový, že když už mu půjde do tuhého, tak to bude tak dlouho natahovat (20 let není problém), až soud nakonec vydá usnesení, že je zbytečné někoho trestat, že je starý, a že by to nemělo smysl.