javamania

Brašna nebo aktovka

Chtěla bych si koupit takovou tu bašnu místo aktovky stojí od 400 víš a nevím jestli to je lepší např. na záda na pohodlí,úložný prostor atd…

Nejlepší odpověď
venkovan

Projdi si nějaké testy a nebo možná najdeš někde na webu podle čeho se mají tašky a baťohy vybírat. Co si pamatuji, tak by měly mít pevnou část přiléhající k zádům, široké popruhy a ještě nějaké zásadní věci. Mají už i vyzkoušeno jak a co se do brašny ukládá,aby se váha dobře rozložila.

Další odpovědi
anonym

vždy le lepší na záda, volné ruce, nekřivý se páteř, rozložená váha