Avatar uživatele
jirka21kufr

Bolí mě hlava a je mi na zvracení. Je to chřipka?

Dobrý večer,
od včerejška mám bolesti hlavy, zvýšenou teplotu a pocity na zvracení. Dneska odpoledne se mně udělalo špatně a musel jsem zvracet. Může to být chřipka.
U lékaře jsem zatím nebyl.
Děkuji.

Zajímavá 0 před 2275 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Múže být a nemusí. O chřipce je něco tady: https://nemoci­.vitalion.cz/chrip­ka/. Své dotazy radši směruj na lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

No jo, vona je teď v Čechách chřipková epidemie, tak nejspíš jo. Mě neskutečně škube a tlačí v pravým podžebří, furt mi tam něco „zurčí“ a už se to nedá vydržet, jeden frťan nebo trochu mlíka a už se kroutím v bolestech, nic mě nebaví, nemůžu už ani na procházku, celý je to na prd, život bez chuti. Asi mám chřipku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Je to pravděpodobné, v tom případě zalézt do postele.
Pokud jsi ale zodpovědný a jsi očkovanej, tak to naopak moc pravděpodobné není a opravdu to bude chtít lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jirko,
může to být chřipka, ale také nemusí.

Bez vyšetření (a to přes internet nikdo neumí)
Vám nikdo odpovědět nedokáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Jak už tu psali – může a nemusí. Poměrně spolehlivá samodiagnostika je (IMHO), jestli máš pocit, že tě bolí všechny svaly – pak to chřipka je. Pokud ne, tak je to nejspíš něco jiného. K lékaři jdi v každém případě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Může a nemusí
Mně při poslední chřipce nijak na zvracení nebylo. Boella mně hlava, byl jsem unavenej, měl jsem horečku, bolelo mně „všechno“

Zvracení a zvýšená teplota to také může být jen taková jedno-dvoudenní viroza… (kromě desítek dalších možných diagnoz 😉 )

před 2274 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Zjenteku, jestli máš chřipku, tak zalez do postele a neroznášej tady bacily.

před 2275 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale i tato má odpověď může být tazateli docela prospěšná, tak jaký bacily?

před 2275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek